Sport

Aboneazǎ-te: newsletter RSS
ieri, 22:28
Dinamo Bucureşti a învins FC Botoşani, scor 1-0, în etapa a 24-a din Liga 1
Imaginea articolului Dinamo Bucureşti a învins FC Botoşani, scor 1-0, în etapa a 24-a din Liga 1
ieri, 17:41
Imaginea articolului Cristina Neagu, de două ori desemnată cea mai bună handbalistă a lumii, a semnat cu CSM Bucureşti - campioana en titre a Ligii Campionilor
ieri, 16:42
Imaginea articolului Cozmin Guşă a devenit noul preşedinte al FR de Judo. A câştigat cu 121 de voturi din 143 posibile. Reacţia cunoscutului consultant politic
ieri, 14:08
Călin Găvruş este noul preşedinte al Federaţiei Române de Polo
Imaginea articolului Călin Găvruş este noul preşedinte al Federaţiei Române de Polo
duminică, 17:09
Imaginea articolului Irina Begu şi Daria Kasatkina s-au calificat în optimi la Dubai, în proba de dublu
duminică, 14:39
Irina Begu a fost eliminată în primul tur al turneului de la Dubai
Imaginea articolului Irina Begu a fost eliminată în primul tur al turneului de la Dubai
duminică, 07:30
Imaginea articolului Irina Begu joacă în primul tur al turneului de la Dubai, atât la simplu, cât şi la dublu
sâmbătă, 20:33
Imaginea articolului Karolina Pliskova a câştigat turneul de la Doha şi s-a distanţat de Simona Halep în clasamentul WTA
sâmbătă, 17:02
Imaginea articolului Horia Tecău şi Jean-Julien Rojer au fost eliminaţi în semifinalele turneului de la Rotterdam
sâmbătă, 10:27
Imaginea articolului Graţiela Vâjăiala a oferit explicaţii în cazurile de dopaj ale sportivilor Sîncrăian şi Donisan
sâmbătă, 09:55
Mii de suporteri chilieni i-au cerut lui Alexis Sanchez să plece de la Arsenal
Imaginea articolului Mii de suporteri chilieni i-au cerut lui Alexis Sanchez să plece de la Arsenal
sâmbătă, 07:11
Imaginea articolului Fotbal feminin: Trei arbitri români, delegaţi la Campionatul European din Olanda
vineri, 21:40
Imaginea articolului U-Banca Transilvania Cluj a câştigat pentru al doilea an la rând Cupa României la baschet masculin
vineri, 14:15
Laurenţiu Reghecampf, despre numirea lui Contra la Dinamo: "Cu siguranţă va aduce un plus echipei"
Imaginea articolului Laurenţiu Reghecampf, despre numirea lui Contra la Dinamo:
vineri, 14:00
Imaginea articolului Scandal de proporţii în Statele Unite! Mai multe gimnaste de top ar fi fost abuzate sexual de medicul lotului olimpic
vineri, 08:13
Imaginea articolului Astra Giurgiu-Genk 2-2, Mircea Lucescu, învins de alţi doi români. Rezultatele înregistrate joi în 16-imile Europa League
vineri, 06:05
Imaginea articolului Cosmin Contra, noul antrenor al echipei Dinamo: Sper să pot ajuta în acest moment dificil
joi, 08:00
Fotbal feminin: Cea mai valoroasă jucătoare a lumii a semnat cu Manchester City
Imaginea articolului Fotbal feminin: Cea mai valoroasă jucătoare a lumii a semnat cu Manchester City
joi, 06:30
Imaginea articolului Usain Bolt, Simone Biles, Nico Rosberg şi Leicester, printre premianţii Laureus 2017
miercuri, 23:48
Imaginea articolului Liga Campionilor: Real Madrid a învins Napoli, scor 3-1; Bayern a câştigat cu Arsenal, scor 5-1
Versiunea: mobil  |  completa
Citarea se poate face în limita a 250 de semne. Nici o instituţie sau persoană (site-uri, instituţii mass-media, firme de monitorizare) nu poate reproduce integral scrierile publicistice purtătoare de Drepturi de Autor fără acordul Mediafax SA.